Obnovení návštěv v Domově

Vážení rodinní příslušníci, milí přátelé,
 
rádi bych Vás tímto informovali o tom, že od 15.2.2022 otevíráme Domov pro návštěvy v čase 14-18h každý den a zároveň rádi umožníme i propustky klientů do rodinného prostředí. Pokud by se epidemiologická situace výrazným způsobem měnila, tak si vyhrazujeme právo na změnu opatření a případné omezení návštěv, ale o všem bychom Vás zase předem včas informovali. 
 
Dále Vás vyzýváme k dodržování všech stále platných opatření, která jsou nezbytně nutná v prostorách Domova. Přejeme si společně, aby těchto opatření ubývalo, ale zatím prosím stále respektujme tato pravidla a to:
 
1) Po celou dobu během návštěvy používejte ochranu úst a nosu – respirátor FFP2;
2)Před a po návštěvě si prosím vždy dezinfikujte ruce alkoholovou dezinfekcí, která jako jediná působí proti šíření virů pouhým dotekem;
3) Pokud se necítí dobře do prostor Domova raději vůbec nevstupujte a myslete prosím na zdraví nejen Vaše, ale i Vašich blízkých a našeho personálu;
4)Dodržujte prosím minimální vzdálenost mezi Vámi a Vašimi blízkými 1,5 metru po celou dobu návštěvy;
5) Respektujte prosím všechna aktualizovaná opatření, která se vždy aktuálně objeví u vstupu do Domova a také výzvy pracovníků Domova v případě, že zjistí skutečnost, že něco není v pořádku.
 
Předem moc děkuji za pochopení a těšíme se na setkání u nás v Domově.
 
S přátelským pozdravem
 
Ing. Pavel Kyzlink
Ředitel domova seniorů