Důležité informace k návštěvám v Domově

Vážení rodinní příslušníci, milí přátelé,

na základě přetrvávající epidemiologické situace si dovolujeme zaslat informace pro všechny rodinné příslušníky a přátele, kteří se chystají na návštěvu za jejich blízkými u nás v Domově seniorů Karlovy Vary.

Nadále platí, že do DS bude vpuštěna pouze návštěva, která na recepci předloží certifikát o provedeném kompletním očkování (3 vakcíny) nebo výsledek testu (PCR nebo antigenní) nebo potvrzení od lékaře o prodělaném onemocnění Covid – 19. Imunita od prodělání nemoci je stanovena do 180 dní od prodělání nemoci COVID - 19. Nadále platí možnost antigenního testování u nás v DS, které je zpoplatněno 100,- Kč za provedený test.

Dále Vás vyzýváme k dodržování všech opatření, která jsou nezbytně nutná v prostorách Domova. Bohužel se nám zde množí případy, kdy návštěvy tato opatření nerespektují a pokud se to bude opakovat, tak budeme nuceni omezit návštěvy na minimum, protože se takto vystavujeme velkým problémům, které může způsobit bezohledné chování některých jedinců. Hrozí personální krize v případě, že by se nová mutace OMIKRON rozšířila v našich prostorách a dále hrozí rychlé šíření viru i mezi klienty a to snad není v zájmu nikoho z nás.

Prosím respektujte tato nezbytná opatření a to:

  1. Po celou dobu během návštěvy používejte ochranu úst a nosu – respirátor FFP2;
  2. Před a po návštěvě si prosím vždy dezinfikujte ruce alkoholovou dezinfekcí, která jako jediná působí proti šíření virů pouhým dotekem;
  3. Pokud se necítí dobře do prostor Domova raději vůbec nevstupujte a myslete prosím na zdraví nejen Vaše, ale i Vašich blízkých a našeho personálu;
  4. Dodržujte prosím minimální vzdálenost mezi Vámi a Vašimi blízkými 1,5 metru po celou dobu návštěvy;
  5. Respektujte prosím všechna aktualizovaná opatření, která se vždy aktuálně objeví u vstupu do Domova a také výzvy vedoucích pracovníků Domova v případě, že zjistí skutečnost, že něco není v pořádku.

Pokud budou vnitřní pravidla Domova porušována, tak budeme nuceni návštěvy zrušit (nebo výrazně omezit), protože jinak nebudeme schopni zajistit ochranu zdraví Vašich blízkých a obslužného personálu, což si asi nikdo z nás nepřeje.

Předem moc děkuji za pochopení a těšíme se na setkání u nás v Domově. Všem přeji stálé zdraví a mnoho životního optimismu do dalších let.  

S přátelským pozdravem

 

Ing. Pavel Kyzlink

Ředitel domova seniorů

tel.: +420 724 231 756

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  

ProSeneo s.r.o.

Krabošická 84, 251 01 Říčany - Voděrádky

IČ: 05027489, DIČ: CZ05027489

Společnost zapsána v obchodním rejstříku MS v Praze oddíl C, vložka 257230